Verní registrovaní zákazníci - zaujímavé zľavy!

Tranzitný program


 

ALTERNATÍVA – Centrum nezávislého života, n.o.

Chcú robiť veci inak. Byť alternatívou k existujúcim sociálnym službám, ktoré sú veľmi zaťažené svojou inštitucionálnou kultúrou.

  • chcú vytvoriť priestor, kde ľudia so zdravotným postihnutím nájdu potrebnú podporu, aby mohli žiť v komunite. Chcú ich podporiť v každodennom živote, pri hľadaní zmysluplnej práce aj pri trávení voľného času.
  • chcú byť flexibilní – v prvom rade vidieť potreby jednotlivca a tomu prispôsobiť ich služby.

 

Aj my v Papiernictve Sk-Linka sme sa pripojili k tranzitnému programu.

Napísali o tom:

„Koniec augusta v Alternatíve v Lučenci priniesol peknú spoluprácu s Papierníctvom Linka. Naša klientka Rózka, tam môže vykonávať tranzitnú prax.

Rózka hneď pilne na prvýkrát obsadila svoje nové pracovné miesto pri veľkom skartovacom stroji. Najprv dostala krátku inštruktáž zamestnankyne, pani Gabiky. Rózka sa rýchlo naučila dať skartovačku do pracovného módu.

Veľmi sa tešíme, že Rózka sa takto môže zacvičiť a pripraviť na otvorený trh práce.

Za túto novú možnosť Linke www.sklinka.sk ĎAKUJEME, a tešíme sa, že Rózka môže prísť o týždeň rozozvučať skartovačku znova.

Za prvú pracovnú hodinu sa Rózka a jej poradkyňa Mirka rozhodli zbehnúť na kávu a zákusok, a tento výnimočný deň, nielen pre Rózku osláviť a spoločne zhodnotiť. Bol to taký obyčajný úspešný deň 🙂.“

 

 

Ponúkané služby

Kopírovanie, viazanie, laminovanie (od A6 do A3), hrebeňová väzba, tlač (z USB kľúča, z e-mailu). Veľkokapacitná skartovačka – skartovanie je možné u nás v predajni na profesionálnom skartovacom stroji.